پرش به محتوا پرش به فوتر

راهنمای کار با
سامانه محتوا با من

در صورت مشاهده ویدئوها و نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.

مجموعه ای از

ده ها ابزار کاربردی جهت تولید محتوا با هوش مصنوعی

با توجه به گستردگی امکانات و ابزارهای سامانه «محتوا با من»، توصیه می کنیم قبل از استفاده از امکانات سامانه، آموزش مربوط به آن را مطالعه نمایید تا تجربه دلنشینی از کار با سامانه داشته باشید.

لازم به ذکر است، کار با سامانه بسیار آسان است و افرادی که با اینترگردی آشنا باشند، نیازی به مطالعه این صفحه نخواهند داشت.

پنل کاربری

ساخت پنل کاربری، پشتیبانی و خرید اشتراک
مشاهده راهنما

تولید محتوا

آموزش ابزارها و تولیدمحتوای متنی و تصویری
مشاهده راهنما

تصویرسازی پیشرفته

تصویرسازی حرفه ای همراه با تنظیم استایل
مشاهده راهنما
بخش اول - آموزش

ساخت پنل کاربری، پشتیبانی و خرید اشتراک

برای دسترسی به پنل کاربری سامانه محتوا با من و استفاده از امکانات این سامانه، کافیست پس از ورود به سایت، از طریق دکمه «پنل کاربری» در بالای صفحه، ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید. با کلیک روی دکمه «خرید یا تمدید اشتراک» به صفحه خرید اشتراک منتقل خواهید شد.

در صفحه خرید اشتراک، می توانید یکی از بسته های اشتراک یک ماهه، سه ماهه و یک ساله را بسته به نیاز خود انتخاب نمایید و در صورت داشتن کد تخفیف، آن را در کادر مربوطه ثبت نمایید تا از مبلغ اشتراک، کسر شود.

پس از خرید موفق اشتراک، به طور خودکار به پنل کاربری منتقل خواهید شد و می توانید منوهای جدید ویژه خودتان نظیر «تولید محتوا» «تصویرسازی» «نوشته های من» و «چت با ChatGPT» را مشاهده نمایید. همچنین در صورت داشتن سوال، می توانید از طریق تیکت با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

بخش دوم - آموزش

آموزش ابزارها و تولیدمحتوای متنی و تصویری

با توجه به گسترده بودن مطالب این بخش، توصیه می شود حتما ویدئوی آموزشی شامل (معرفی ابزارها و نیز مثال کاربردی) مشاهده نمایید. در این ویدئو به معرفی بخش «تولید محتوا» در پنل کاربری پرداخته ایم که می توانید برای تولیدمحتوای متنی و تصویری با هوش مصنوعی بپردازید.

در ابتدای این صفحه از پنل کاربری، چند توضیح مهم نوشته شده است تا بتوانید استفاده بهتری از این بخش داشته باشید. ابزارهای متنوع این سامانه، در ویدئوی آموزشی به طور کامل تشریح شده است و برای استفاده از ابزارها، کافیست موضوع/متن/دستور مدنظر خود را در کادر محتوای مقاله نوشته؛ سپس آن را به حالت انتخاب درآورده و یکی از ابزارهای متنی و یا تصویر را انتخاب نمایید تا هوش مصنوعی، به درخواست شما پاسخ بدهد. در نظر داشته باشید شما می توانید مقاله تهیه شده را ذخیره نمایید تا بعدا نیز آن را ویرایش و یا تکمیل کنید.

بخش سوم - آموزش

تصویرسازی حرفه ای همراه با تنظیم استایل

یکی دیگر از امکانات خیلی جذاب و کاربردی سامانه محتوا با من، تصویرسازی پیشرفته با هوش مصنوعی هست. این ابزار، امکاناتی فراتر از بخش تصویری منوی تولیدمحتوا دارد و می توانید حتی به زبان فارسی، درخواست خود را تایپ کنید. سامانه، درخواست شما را به طور خودکار به انگلیسی ترجمه می کند.

از سوی دیگر، می توانید از بین استایل های متعدد و مختلف، استایل مدنظر خود را انتخاب نمایید و بعد از تعیین استایل در هر بخش، تصویر مورد نظر توسط هوش مصنوعی ساخته شده و نمایش داده می شود.

شما می توانید تصاویر تولید شده را روی رایانه خود ذخیره نمایید. توصیه می کنیم نمونه مثالی که در ویدئوی آموزشی آمده را، مشاهده کنید تا بیشتر با امکانات این بخش آشنا شوید.

برو به بالا