پرش به محتوا پرش به فوتر
به آینده سلام کن!

مفتخریم به عنوان اولین سکوی ایرانی، در زمینه تولید محتوا با هوش مصنوعی، با کیفیتی فراتر از نسخه 4 ChatGPT فعالیت داریم و روزانه، شاهد تولید میلیون ها کلمه و صدها مقاله توسط نویسندگان و مشترکین سامانه هستیم.

سامانه محتوا با من

تولید محتوا با هوش مصنوعی (متن و تصویر)

پاسخ به

سوالات پرتکرار شما

سامانه «محتوا با من» یک سرویس ایرانی است و نیازی به تغییر IP برای دور زدن تحریم های ایران نیست. کافیست اشتراک خود را از همین سایت خریداری نمایید lili تا بتوانید از امکانات این سامانه بهره مند شوید.

با اطمینان 100% بله! ما هیچ یک از داده های شما را ردیابی نمی کنیم. حتی مقالات تولیدشده توسط خودتان که در سامانه ذخیره می کنید، در دسترس هیچ شخص دیگر قرار نمی گیرد و در گوگل نیز ثبت نمی شود.

بله اشتراک ها به صورت 48 ساعته، یک ماهه، شش ماهه و یک ساله می باشد که می توانید با خرید اشتراک مدنظر خود، از امکانات سامانه بهره مند شوید. ضمنا تنها تفاوت اشتراک ها، بازه زمانی است و هیچ نوع محدودیتی در امکانات یا میزان استفاده از امکانات، وجود ندارد.

بله شما می توانید اشتراک خودتان را به راحتی و حتی زودتر از موعد تمدید نمایید. اطلاعات اشتراک شما در پروفایل کاربری تان قرار دارد.

به آینده خوش آمدید

درباره سامانه محتوا با من

تولید محتوا با هوش مصنوعی به عنوان یکی از فناوری‌های پر کاربرد، به سرعت در حال گسترش است. با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، این فناوری قادر است به صورت خودکار محتوای متنی را تولید کرده و برای استفاده در وب سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌ها و … منتشر نماید. نگران نباشید! دیگر نیازی به دستیابی به نویسندگان حرفه‌ای نیست. با سامانه «محتوا با من»، محتوای خود را به راحتی و با کیفیت بالا تولید کنید و به سمت تولید محتوای با کیفیت بروید.

تولید محتوا با هوش مصنوعی فرصت‌های بیشتری برای توسعه کسب و کارها و افزایش تعامل فراهم می کند و می‌تواند زمان و هزینه‌ را در تولید محتوا کاهش دهد.

نوشتن مقاله درباره موضوع شما

ربات های استفاده شده در سامانه «محتوا با من» قادر به نوشتن مقاله در خصوص موضوعات و سرتیترهای تعیین شده از جانب شما هستند. در حال حاضر، تولید محتوا به زبان فارسی و به بهترین شکل ممکن در موضوعات مختلف انجام می شود.

تبدیل متن به تبلیغات

شما می توانید متن خود را به ربات بدهید و یا از ربات بخواهید متن تولید شده خودش را با لحن تبلیغاتی (جذاب برای جلب توجه و فروش) بازنویسی کرده و متن جدید تولید نماید. این تکنیک برای مقدمه مقاله یا معرفی محصولات عالی ست!

بازنویسی و خلاصه نویسی

ربات های استفاده شده در سامانه «محتوا با من» قادر به بازنویسی متن به روش های مختلف نظیر «استفاده از اموجی ها»، «ترجمه به زبان دیگر»، «ویرایش علائم نگارشی»، «متن انگیزشی»، «نگارش با لحن کودکانه» و نیز جمعبندی و خلاصه نویسی هستند.

از معرفی تا مقایسه محصول

ربات های سامانه «محتوا با من»، قادر به معرفی محصولات و مقایسه محصولات با یکدیگر هستند. اگر شما هم قصد دارید یک محصول را به لحنی انگیزشی و تبلیغاتی، معرفی کنید و یا جداول مقایسه محصولات را داشته باشید، این روش مناسب شماست!

ابزارهای اجتماعی هوشمند

دیگر نیاز نیست برای استخراج کلمات کلیدی، از ابزارهای مختلف و گاها پولی استفاده کنید! ربات های سامانه «محتوا با من» قادر به استخراج کلمات کلیدی متون و نیز هشتگ های مرتبط با متن برای انتشار در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و … است.

استخراج سوال از متن

ربات های سامانه «محتوا با من» قادر به استخراج و طرح سوالات مهم (متداول) از متون می باشند. اگر قصد دارید از روش «سوالات متداول» در سئوی صفحات سایت و یا «طرح سوالات مهم از کتاب درسی» و … استفاده کنید، این روش دستیار خوبی است.

نوشتن مقاله کامل

براساس موضوع و یا جمله شما، یک مقاله کامل می نویسد.

نوشتن پراگراف

براساس موضوع و یا جمله شما، یک یا دو پراگراف می نویسد.

تیترنویسی مقاله

نگارش و تولید تیترهای جذاب و مهم درخصوص موضوع شما

طرح سوالات متداول

طرح سوالات مهم از نظر خوانندگان در خصوص موضوع شما

کپشن و هشتگ نویسی

نوشتن کپشن و هشتگ مناسب برای اینستاگرام بسته به موضوع شما

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی متن درج شده به 2 شکل خلاصه نویسی متنی و لیست وار

متن تبلیغاتی

نوشتن متن تبلیغاتی براساس موضوع شما و یا بازنویسی متن شما به سبک تبلیغاتی

ترجمه متن

ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به شکلی دقیق تر نسبت به گوگل

گرامر و علائم نگارشی

رفع ایرادات گرامری متون انگلیسی و همچنین رفع ایرادات علائم نگارشی در متون فارسی

مقایسه محصول

مقایسه محصولات و نمایش نتیجه به شکل جدول برای محصولات شناخته شده در گوگل

حل مسائل ریاضی

حل و توضیح مسائل ریاضی به زبان فارسی (به زبان معلم) و راهنمایی در خصوص نحوه حل مساله

متن اموجی دار

افزودن اموجی به متون فارسی و انگلیسی بسته به موضوع و نیز کلمات بکار رفته در متون

+ ده ها ابزار کاربردی دیگر

نظیر چت با ربات ChatGPT، تولید محتوای تصویری براساس موضوع درخواستی شما، یافتن نقل قول، بازنویسی متن به زبان های مختلف، راهنمای گردشگر، تبدیل متن خلاصه به متن کامل و ...

0+
مشترک فعال

با صدها مقاله و تصویر تولید شده

0+
ابزار تولید محتوا

تسریع در تولیدمحتوای دقیق

سوالات متداول شما
مقاله نویسی با هوش مصنوعی

برای بهره مندی از سرویس های این سامانه، کافیست اشتراک تهیه نمایید تا بتوانید به تمامی ابزارها و امکانات تولید محتوای متنی و تصویری دسترسی داشته باشید.

مقالات تولید شده در این سامانه، با کیفیتی فراتر از ChatGPT و با پشتیبانی حرفه ای از زبان فارسی ارائه می شود. ده ها ابزار جهت تولیدمحتوای سریع، دقیق و یونیک (یکتا) تعبیه شده است.

بله در صورت استفاده صحیح و ترکیبی از ابزارهای تعبیه شده، متن و مقاله تولید شده با هوش مصنوعی، به شکل سئوشده و یونیک (اختصاصی خودتان) خواهد بود.

به هیچ وجه! در این سامانه، هیچگونه محدودیتی از بابت تعداد کلمه، تعداد مقاله، تعداد تصویر یا تعداد دفعات استفاده از ابزارها وجود ندارد و با خرید اشتراک، به امکانات بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت.

برو به بالا