پرش به محتوا پرش به فوتر

تنها چند گام تا دستیابی به این امکانات

مقاله نویسی + سئو

تولیدمحتوای متنی فراتر از ChatGPT4

تصویرسازی پیشرفته

تصویرسازی حرفه ای با استایل های آماده

ویرایش تصاویر

ویرایش تصاویر از نظر ابعاد، رنگ و جلوه های بصری

گفتگو با ChatGPT

گفتگوی مستقیم با ChatGPT بدون اکانت AI

تبدیل صدا به متن

تبدیل لحظه ای گفتار شما به متن (بدون نیاز به تایپ)

خرید اشتراک هوش مصنوعی

برای اطلاع از تخفیف های ویژه، در کانال تلگرامی محتوا با من، عضو شوید.

قبل از خرید اشتراک، ثبت نام کنید و یا وارد شوید. اگر مشکلی در ورود/ثبت نام یا خرید اشتراک دارید، با پشتیبانی در ارتباط باشید.

فرق «محتوا با من» و ChatGPT

خرید اشتراک ChatGPT نیاز به vpn و شماره مجازی دارد؛ اما سامانه محتوا با من به صورت مستقل فعالیت می کند. اشتراک ChatGPT محدودیت تعداد کلمه دارد. در مواقع ترافیک (تعداد بالای درخواست ها) به درخواست شما پاسخ (صحیح) نمی دهد. سامانه محتوا با من، این محدودیت ها را ندارد. برای دریافت محتوای بیشتر و باکیفیت، نیاز به خرید نسخه ChatGPT4 دارید (حداقل یک میلیون تومان در ماه) در حالی که، سامانه محتوا با من، به خودی خود، کیفیت بهتری نسبت به ChatGPT4 دارد و با تعرفه مناسب تر ارائه می شود. ابزارهای حرفه ای و آماده تولیدمحتوا سامانه محتوا با من، در ChatGPT وجود ندارد.

شرایط عودت مبلغ

با توجه به ارائه خدمات هوش مصنوعی برای اولین بار در ایران و تلاش برخی جهت کپی برداری ایده های این سامانه، هیچگونه عودت مبلغ بعد از خرید اشتراک پذیرفته نیست. در صورتی که در استفاده از این سامانه، دچار تردید هستید، می توانید ابتدا اقدام به خرید پلن آزمایش (اشتراک 48 ساعته) نمایید و بعد از اطمینان، نسبت به خرید اشتراک های بلند مدت اقدام کنید.

پلن آزمایش (تست سامانه) چیست؟

پلن آزمایش (اشتراک 48 ساعته) بابت آشنایی و تست امکانات سامانه، بدون محدودیت واژه و مقالات می باشد. همچنین می توانید «راهنمای سامانه» را جهت بررسی امکانات و روند کار، مشاهده کنید.

مشکل در پرداخت آنلاین؟

در صورت داشتن مشکل در پرداخت آنلاین، می توانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید تا مبلغ اشتراک مدنظر را کارت به کارت نمایید و اشتراک تان را به صورت دستی فعال نماییم.

برو به بالا