پرش به محتوا پرش به فوتر

اهل چالش هستی!؟

با هوش مصنوعی بنویس
سه سال اشتراک رایگان دریافت کن!

سامانه محتوا با من، به عنوان اولین و تنها بستر ایرانی هوش مصنوعی، هر فصل از سال، رویداد رقابتی هوش مصنوعی برگزار می نماید. علاقمندان می توانند پس از مطالعه کامل توضیحات، در این رویداد شرکت نمایند. مهلت شرکت در مسابقه فصل زمستان، 15 بهمن 1402 است و جوایز نفر اول، سه سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی، نفر دوم، دو سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی و نفر سوم، یک سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی است.

شرایط شرکت در

اولین مسابقه هوش مصنوعی

برگزارکننده: سامانه محتوا با من

تیم داوری: تیم مجرب متشکل از بهترین نویسندگان و سئوکاران ایران

شرکت کنندگان: تمامی افراد علاقمند و دارای مهارت در زمینه نویسندگی و سئو

مهلت شرکت در مسابقه: 15 بهمن 1402

بند اول: معرفی رویداد

سامانه محتوا با من، هر فصل یک مسابقه در رابطه با تولیدمحتوای متنی یا تصویری برگزار می کند و به 3 نفر برتر برگزیده شده، جوایزی تقدیم می کند. این مسابقات، به صورت مجازی برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند از سراسر ایران و جهان، در این رویدادها شرکت نمایند.

بند دوم: موضوع مسابقه

مسابقه فصل زمستان 1402، در رابطه با مقاله نویسی با هوش مصنوعی با عنوان «چگونه یک لپ تاپ گیمینگ حرفه ای انتخاب کنیم؟» می باشد. مقاله مدنظر، می بایست دارای مشخصات زیر باشد:

حداقل 1500 واژه و حداکثر 3000 واژه باشد. دارای بخش های مقدمه، تیتربندی های جذاب، خلاصه، سوالات متداول به همراه پاسخ و نیز نتیجه گیری باشد. درج 4 تصویر در متن مقاله الزامی است. تمامی متن و تصاویر می بایست توسط ابزارهای هوش مصنوعی سامانه محتوا با من تولید شود و از هیچ منبع دیگر یا حتی تایپ، برای نوشتن متن اصلی مقاله استفاده نشود. نویسنده مقاله، می تواند صرفا در حد نوشتن تیتر و عبارات کوتاه، در متن مقاله دخالت کند؛ اما متن اصلی مقاله می بایست توسط ابزارهای سامانه تولید شود. مقاله می بایست بدون غلط املایی باشد. تمامی علائم نگارشی مورد نیاز، اعمال شود. اصول اولیه سئوی مقاله، رعایت شود.

بند سوم: نحوه ثبت نام در مسابقه

متقاضیان شرکت در مسابقه، می توانند حداکثر تا تاریخ 15 بهمن ماه، از طریق پشتیبانی تلگرام (کلیک نمایید) در مسابقه ثبت نام نمایند. هزینه ثبت نام در مسابقه، 20 هزار تومان می باشد که این مبلغ، صرف حق الزحمه تیم داوری و نیز توسعه های آتی سامانه می شود. لازم به ذکر است، مهلت ثبت نام در مسابقه، به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

بند چهارم: نحوه تهیه و ارسال آثار

شرکت کنندگان (ثبت نام کنندگان در مسابقه) می توانند حداکثر تا تاریخ 15 بهمن ماه، آثار خود را به شکل یک فایل zip شامل فایل ویدئویی ضبط شده از صفحه حین تولید و تنظیم مقاله (با نرم افزارهای ریکورد صفحه نظیر Snagit و …) به همراه فایل WORD همان مقاله، به ایمیل race@mohtavabaman.com ارسال نمایند. مقاله تولید شده در کلیپ ضبط شده، می بایست همان مقاله درج شده در فایل WORD باشد. در صورت نیاز جهت دریافت راهنمایی بیشتر، و یا پیگیری و اطمینان از دریافت ایمیل، می توانید با پشتیبانی تلگرام سامانه در ارتباط باشید.

بند پنجم: داوری و انتخاب برگزیدگان

فرایند داوری آثار دریافت شده، یکم اسفندماه الی بیستم اسفندماه هست و اسامی سه نفر برگزیده، پس از بررسی مجدد آثار برگزیده توسط تیم مدیریت سامانه، حداکثر تا 25 اسفند، در همین صفحه منتشر خواهد شد.

بند ششم: نحوه دریافت جوایز

جوایز مسابقه (نفر اول، سه سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی، نفر دوم، دو سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی و نفر سوم، یک سال اشتراک رایگان هوش مصنوعی) پس از انتشار اسامی برگزیدگان، فعال خواهد شد و اطلاع رسانی های لازم نیز انجام خواهد شد.

برو به بالا